FAQ

Koľko stojí poštovné a balné?
Pri objednávke nad 49€ bez DPH máte dopravu zdarma. Ak je výška vašej objednávky nižšia, platíte 2,50€ pri zaslaní tovaru cez Zásielkovňu alebo 4,00€ pri zaslaní tovaru kuriérom.

Ako môžem za tovar zaplatiť?
Možnosť platby si vyberáte pri potvrdzovaní objednávky v nákupnom košíku. Aktuálne máte na výber tieto platby: dobierka, platba prevodom, platba kartou.

Kedy mi príde objednávka?
Tovar posielame štandardne do 5 pracovných dní. Ak ide o tovar, ktorý budeme potláčať, doba dodania sa predĺži na 14 dní. Väčšinou však tovar zasielame oveľa skôr.

Chcem si dať u vás potlačiť tričko. Akou technológiou mi ho potlačíte?
Textil potláčame od jedného kusu. Ak ide o niekoľko kusov, potláčame ho metódou flex, flock, printflex. V prípade, že máte záujem o veľký počet kusov, ponúkame možnosť potlače sieťotlačou, ktorá sa od istého počtu oplatí viac.

Čo znamená potlač flexom a flockom?
Flex aj flock sú špeciálne nažehľovacie jednofarebné fólie, ktoré sa vyrezávajú rezacím plotrom. Používajú sa na potlač jednoduchých tvarov, ako sú napríklad číslice alebo písmená. Flex (gumový reliéfny efekt) aj flock (semišový reliéfny efekt - hrubší) sa vyrába v niekoľkých farebných kombináciách. Avšak každá farba sa musí na textil nažehliť samostatne, preto je táto metóda vhodná na jednoduchšie tvary. Výhodou je, že flex aj flock sú veľmi trvanlivé spôsoby potlače.

Čo znamená potlač printflexom?
Printflex je tenká nažehľovacia fólia, ktorú potláčame v solventnej tlačiarni. Výtlačky majú krásne farby vo fotokvalite. Motív potom vyrežeme z fólie na rezacom plotri a zažehlíme na textil profesionálnym termolisom pri vysokej kvalite a konštantnom tlaku. Aj preto je textil potlačený touto metódou veľmi trvanlivý. Možno ho bez obáv prať aj na 40-tich stupňoch.

Napíšte nám