FAQ

Na tomto mieste nájdete najčastejšie otázky a odpovede, ktoré sa nás zákazníci pýtajú. Ak medzi nimi nenájdete odpoveď na vašu otázku, napíšte nám e-mail na topgift@topgift.sk alebo zavolajte v čase medzi 9:00 – 15:00 na +421 907 320 372. Radi pomôžeme.

Musím sa zaregistrovať, aby som mohol u vás nakúpiť?

Ak chcete nakúpiť iba jednorázovo, registrovať sa nemusíte. Určite však potrebujeme od vás váš email, adresu a telefónne číslo (aby sme vás mohli informovať o priebehu objednávky a následne aj zasielkovna.sk alebo kuriér). Nakupovať môžete od 1ks.

Koľko stojí poštovné a balné?

Pri objednávke nad 50€ máte dopravu zdarma. Ak je výška vašej objednávky nižšia, platíte od 4€ vrátane DPH. Tovar Vám doručí kuriér GLS SLovakia na adresu alebo do odberného miesta.

Ako môžem za tovar zaplatiť?

Možnosť platby si vyberáte pri potvrdzovaní objednávky v nákupnom košíku. Aktuálne máte na výber tieto platby: dobierka, platba prevodom, platba kartou. Platobnú bránu pre nás zabezpečuje Besteron. Čiže všetky vaše prihlasovacie údaje alebo číslo karty sú vybavované mimo nás, v zabezpečenom prostredí.

Kedy mi príde objednávka?

Tovar posielame štandardne maximálne do 5 pracovných dní. Ak ide o tovar, ktorý budeme potláčať, doba dodania sa predĺži na 14 dní. Väčšinou však tovar zasielame oveľa skôr.

Chcem si dať u vás potlačiť tričko. Akou technológiou mi ho potlačíte?

Textil potláčame od jedného kusu. Ak ide o niekoľko kusov, potláčame ho metódou flex, flock, printflex. V prípade, že máte záujem o veľký počet kusov, ponúkame možnosť potlače sieťotlačou, ktorá sa od istého počtu oplatí viac. Potlačiam sme vevnovali celú jednu sekciu.

Chcem si dať u vás potlačiť pero. Akou technológiou mi ho potlačíte?

Pevné reklamné predmety potláčameuv-tlačou alebo laserovým gravírovaním. Laserom sa ozvačujú zväčša iba kovové predmety, na iné sú vhodná tampoprintová tlač a uv-tlač. So správnym výberom potlače vám samozrejme radi poradíme. Aj v tomto prípade platí, že ich na vlastných strojoch vieme potlačiť od 1ks (čo ale nie je cenovo na 1ks najvýhodnejšie. Aj tu platí, čím viac kúpite, tým nižšia cena za tlač).

Čo všetko sa považuje za reklamný predmet a ako ich účtovať?

Reklamným predmetom môže byť čokoľvek. Dokonca aj víno a tabakové výrobky. Zákon neukladá, aby na reklamnom predmete bola potlač. Komplexne sa výdavkom na reklamné predmety venujeme v samostatnom článku. 

Napíšte nám